Bir proje sahibi için işleri oldukça kolaylaştıran bir kavram, anahtar teslim inşaat çalışması. Bu tür bir çalışmada, tasarım ve yapım işi için sorumluluk tarafımıza verilmektedir. Mal sahibi yalnızca işin bitmesini bekler ve ardından proje bittiğinde rahat ve konforlu bir şekilde “anahtarı çevirebilir” ve yeni bina ya da tesisi kullanmaya başlayabilir. Her türlü anahtar teslim projeniz için bizi arayabilirsiniz. Sizi çeşitli seçeneklere yönlendiririz ve mülkünüz için en uygun olanı öneririz. Tüm projelerde en kaliteli ve en uygun bütçeyle çalışmayı hedefliyoruz.

 

Anahtar Teslim Ev

Anahtar teslim ev projesi bittiğinde tasarımdan, dış cephe, iç cephe inşaata, dekorasyondan bakım ve onarıma kadar tüm adımlar tamamlanmış olur. İnşaat ile ilgili tüm malzemelerin baştan sona temin edilmesi ve seçilmesi bize aittir. Mal sahibinin bu sayede başka tedarikçiler aramak ya da onları işe almak için zaman ve para harcamasına gerek yoktur. İnşaatın kendisinde de yer almayabilir. Bina tamamlandığında anahtarınız teslim edilir ve evinizi ya da tesisinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz kendi malzemeleriniz ya da ekibinizle ortak olarak da çalışabiliriz. Anahtar teslimi inşaat projelerinde tamamen karşılıklı iletişim ve görüşme önemlidir. Her konuda tüm sorularınızı yanıtlamak için sizi bekliyoruz. Dilediğiniz zaman 7/24 bize ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Tüm projeler modern ve kaliteli bir şekilde tamamen sizin zevkinize ve bütçenize göre şekillendirilir. İç cephe ve dış cephe çalışmalarıyla her türlü uygulama ve değişiklikler kolaylıkla ve hızlıca çözülür. Anahtar teslim projelerimizde her şeye birlikte karar veririz ve tasarımların her adımında sizin de bilginiz olur. İşlerin son teslim tarihi, maliyetler ve kalite açısından kesin bir bilgi alırsınız. Herhangi bir sürprizle karşılaşmadan rahat bir şekilde projenize kavuşabilirsiniz. Ne planlarsanız planlayın yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile profesyonel bir çalışma sunuyoruz.

 

anahtar teslim ev yapimi

Anahtar Teslim Bina

Anahtar teslim bina projeniz baştan sona inşaatın her yönüyle ele alınır. Anahtar teslim inşaatın diğer sözleşme türlerine göre avantajı, zaman sıkıntısı çeken proje sahiplerinin tasarım, tedarik satın alma ve inşaat aşamalarında aktif rol almak zorunda kalmamasıdır. Birbirinden farklı ve kaliteli uygulamaları sizler için bir araya getiriyoruz. Siz yalnızca istediğiniz detayları söyleyin ve biz sizin için kapsamlı bir proje hazırlayalım. Öncelikle işimizin sunumunu yapıyoruz ve gerekli gördüğümüz yerlerde değişikliklere gidiyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşlerle binanız için en uygun planı çıkarıyoruz. Tasarım, dekorasyon, iç ve dış cephe gibi çalışmaların hepsini adım adım sizlerle paylaşarak ilerliyoruz.

Anahtar teslim projeler sayesinde hayalinizdeki evi, villayı ya da binayı kolayca tasarıma dönüştürebilirsiniz. Projenizi bize getirerek kullanılacak hale gelinceye kadar olan inşaatı tasarlamamıza güvenebilirsiniz. Tüm işleyiş yalnızca bize aittir. Firmamız inşaat yönetimi, kalite kontrol, projelendirme ve tam zamanında iş teslimi ile yıllarınca birçok mal sahibinin güvenini kazanmıştır. Ahşap, çelik, betonarme yapı sistemleri içerisinde yer alan tüm yapıları kolayca organize ve inşa edebilir.

Size özel projelerle geliyoruz. Tasarımlarımızı en iyi hizmet kalitesi ile sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizi aradığınız zaman öncelikle keşif yapıyoruz ve projeye en detaylı şekilde teklif veriyoruz. Temelden başlayarak anahtar teslim projelerinizi sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Huzurlu ve güven içerisinde çalışabileceğiniz profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınız. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bütçenize uygun planları sunuyoruz. Günümüzün mimarisine uygun hem de maliyet olarak uygun modellerle tam olarak aradığınızı bulacaksınız.

 

anahtar-teslim-bina-fiyatlari

 

Anahtar Teslim Villa

Sizin için birbirinden şık anahtar teslim villa projeleri üstlenebiliriz. Özel tasarım odalar planlıyor, inşa ediyor ve hızlı bir şekilde kuruyoruz. Kaplama, döşeme, hava ve su arıtma, yardımcı detaylarla ilk çalışmadan son teslimat anına kadar size özel bir plan yapıyoruz. Çelik, beton veya cam, projeniz büyük veya küçük fark etmeksizin ofis, endüstri, sağlık ve perakende alanlarındaki inşaat projeleri söz konusu olduğunda size en kaliteli çözümleri sunmak için buradayız. Hizmet yelpazemiz tipik bir inşaat firmasının çok ötesine uzanmaktadır. Profesyonel ekibimiz her projeye muazzam bir özveri ve kişisel bağlılıkla yaklaşır.

Değer ve müşteri memnuniyetini sağlamak için kaliteli markalı malzemeler kullanarak özel hazırlanmış bir ev tasarlama ve inşa etme yeteneğine sahip olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. Çok çeşitli standart planlar sunuyoruz. Deneyimli inşaatçılarımıza kaliteli özel modüler evler ve hizmetler sunmaya ve çalışanlarımız, satıcılarımız, yatırımcılarımız ve toplumla olumlu bir ilişki kurmaya devam ediyoruz. Tüm evler eşit bir şekilde inşa edilemez. İnanması zor olabilir, ancak genellikle yeni inşa edilen evler, yepyeni bir mülkte bulmayı beklemeyeceğiniz sorunlardan yana daha karmaşık olabilir. Sorun yaşıyorsanız bize bildirin. Yeni veya eski, tüm evlere bakım onarım ve tadilat hizmetleri veriyoruz. Ayrıntılara dikkat edilmesi gerektiğine inanıyoruz.

 

anahtar-teslim-villa

 

Anahtar Teslim Betonarme Ev

Her proje için, bütçeyi aşmamak, zamanlama gereksinimlerini karşılamak gibi en gerekli hizmetleri sağlamanın önemini biliyoruz. Deneyimli ekibimiz sizin için en uygun olan alanları tasarlıyor ve en önemli tadilatları yapıyor. Birçok kapsamlı çözüm sunuyoruz. Bazen ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış yeni bir ev veya ticari bir alan yaratmanın en iyi yolu, onu sıfırdan inşa etmektir. Anahtar teslim betonarme ev projelerinde temelden çatıya kadar projenin her aşamasında sizin için en kalitelisini seçiyoruz. Optimum kalite fiyat oranına sahip ve birbirinden modern tasarımlar için bizimle çalışabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş bir montaj sunuyoruz. Dilerseniz projenin en başından sonuna kadar destek oluyoruz. Bu, arazi parselinin incelenmesiyle başlar ve teknik düzenlemelerle genişler ve tesisatlar dahil gerçek inşaatla biter.

 

anahtar-teslim-betonarme-ev

Anahtar Teslim Müstakil Ev

Anahtar teslim çalışmalarda en önemli şey projenin her bir parçasının, sürprizler olmadan sorunsuz bir şekilde tamamlanmasıdır. Bu nedenle de deneyimli ve 7/24 ulaşabileceğiniz özel iletişim kanallarına sahip kişilerle çalışmalısınız. Anahtar teslim müstakil ev hayal ediyorsanız kesinlikle sorunsuz bir şekilde anahtarınızı çevirip evinize girebilirsiniz. Projenin her adımından haberdar edilirsiniz ve en kaliteli malzemelerle çalıştığımıza emin olabilirsiniz. Hayalinizdeki yaşam alanınıza sizi kavuşturmak için özenle ve titizlikle çalışıyoruz.

Kendiniz için yaratıcı, profesyonel ve yüksek kaliteli bir inşaat şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için ilham verici ve tamamen iş birliğine dayalı anahtar teslim projelerle beraber çalışıyoruz. Herhangi bir konut inşaat projesinin tüm yönlerini kapsayan, profesyonel bir şekilde tüm projeleri ele alan temelden çatıya kadar her adımıyla ilgilenen anahtar teslim inşaat firmasıyız.

 

anahtar-teslim-mustakil-ev

 

Anahtar Teslim Köy Evi

Enerji verimliliği de bizim için en önemli konulardan biri. Her projeyi hem üretim hem de enerji taşımacılığında optimum enerji verimliliği sunan teknik çözümler uygularken tasarlıyoruz. Anahtar teslim köy evi düşünüyorsanız yine en kaliteli proje adımlarını uyguluyoruz. En çok rağbet gören ve ilgi çeken projelerden biri olan köy evi projeleri özellikle bütçenize, tarzınıza ve konforunuza en uygun şekilde tasarlanıyor. Tüm tadilat ve dekorasyon adımları yalnızca sizin konforunuzu düşünerek özel şekilde dizayn edilmiştir. Bir ev içerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarım planlanır ve size sunulur.

Tadilat, projeniz ve bakım onarım konularında dilediğiniz sorulara günün her saati bizi arayarak sorabilirsiniz. Özellikle tadilat işlerinde değiştirmek istediğiniz ne olursa olsun hemen uygulanır ve projeye göre fiyatlandırma yapılır. Tadilat süresi de size kesin olarak verileri ve herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmanız engellenir.

Anahtar teslim proje fiyatları yapının büyüklüğü, yapı sınıfı ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Proje fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri bizi arayarak alabilirsiniz. Öncelikle müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanmış bir ön sunum yapılır ve ardından da tüm proje kapsamında bir fiyat belirlenir. Yaptığımız her şeyin merkezinde alan, işlevsellik ve stil var. Amacımız, mülkünüzü düzgün, temiz, konforlu, güvenli ve çalışmak için davetkar bir yer haline getirmektir. Profesyonel bakım ve onarım hizmetleri ile bunu sağlamayı amaç ediniriz.

 

anahtar teslim koy evi

Anahtar Teslim Prefabrik Ev

Oldukça sık ilgi duyulan bir diğer proje ise anahtar teslim prefabrik ev tasarımlarımız. Bunlar arasında mutlaka kendi tarzınıza, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir proje rastlayacaksınız. Tüm mimari tasarımlar ve çizimleri, iç cephe, dış cephe, pencereler gibi bir evin ihtiyacı olan temelden çatıya kadar bütün adımlar size özel olarak sunuluyor. Dilerseniz isteye bağlı olarak ön teras ve dış cephe seramik kaplama gibi taleplerde de bulunabilirsiniz. Anahtar teslim proje düşünceleriniz varsa bu konuda mutlaka işinin ehli kişilerle çalışmanız önemlidir. Özellikle fiyatlar bakımından ekonomik seçenekler sunuyor ve geniş bir yelpazede ürün paylaşıyoruz. İş gücümüz, baştan sona tüm bina ihtiyaçlarınızı karşılayacak yetenek ve deneyime sahip güvenilir ve yetenekli bir ekipten oluşmaktadır. Hizmetlerimiz arasında bina genişletmeleri, tadilatlar, yeni yapılar ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Mükemmel mülkü bulmakta zorlanıyor musunuz? Kendinizinkini oluşturmak, tam olarak istediğinizi elde etmenizi ve olasılıkların üzerinde ödeme yapmamanızı sağlar. Şantiyenizi ziyaret ediyor, araştırıyor ve ihtiyaçlarınızı tartışıyoruz. Zaten çalıştığınız bir ekibiniz varsa, planlarınızı daha iyi anlamak için onlarla birlikte çalışabiliriz. Planlama başvurunuz kabul edildikten sonra, inşaatınıza başlayabiliriz.

Profesyonel inşaat şirketleri, ticari müşterilerin ihtiyaç duyduğu ve talep ettiği sonuçları sağlamak için gerekli ayrıntılara odaklanır. Firmamızda, herhangi bir proje için gerekli sonuçları garanti etmek için uzmanlığımız hizmetinizdedir. Dahil olduğumuz her projede işletme sahipleri için süreci olabildiğince kolaylaştıracak şekilde ele alıyoruz. Projenin her yönü, mülk sahiplerinin proje tamamlanmadan önce, proje sırasında ve tamamlandıktan sonra karşılaştığı sorunların çoğunu ortadan kaldırmak için tasarlanıyor. Uzman ekibimiz tarafından ele alınan projede herhangi bir sorun yaşamadan anahtar teslim şekilde mülkünüzü teslim alacaksınız.

Profesyonellerimiz tüm tasarım ve inşaat aşamalarının verimli bir şekilde ilerlemesini sağlayan stratejide çok bilgilidir. Etkili ekip üyeleri, müşterilerin beklediği sonuçları garanti eder. Projeniz için kullanabileceğiniz en iyi stratejiler hakkında sorularınız varsa, gerekli yanıtları sağlamak için buradayız.

 

anahtar teslim prefabrik ev

Anahtar Teslim Bağ Evi

Anahtar teslim bağ evi fiyatları da oldukça merak edilen başka bir konu. Birçok proje seçeneğinden birini tercih ederek farklı fiyatlarla en doğru ve en güvenilir projeye ulaşabilirsiniz. Bağ evi hakkında merak ettiğiniz tüm konuları bize sorabilir ve en doğru cevapları alabilirsiniz. Unutulmaz tasarımlardan yararlanan bir yaşam alanı sunmak için çok çalışıyoruz. Küçük ayrıntıları da düşünerek iç ve dış cephe, dekorasyon, tasarım gibi konuları ele alıyor ve sizin için en uygun projeyi sunuyoruz. Özellikle konut İnşaatı işlerinde sıkı çalışma ve stres olduğunu herkes bilir. Ancak bütün bu yükü almak bizim işimizin tamamıdır. Herhangi bir sorunu daha ortaya çıkmadan çok önce tahmin ederek tahliye ediyoruz. Yeni evinizin yaratılmasını sağlayan yolda size rehberlik etmek için yanınızdayız. Her şeyin sorunsuz geçmesini sağlamak bizim sorumluluğumuzdur.

Projeye başlamadan önce bir bütçe belirleyerek bununla birlikte ilerliyoruz. Bazı durumlarda planlar belirli bütçe ihtiyaçlarını karşılamak için değiştirilebilir, ancak projenin net maliyeti her zaman bütçe dahilinde kalmalıdır. Sizler için en kaliteli işçiliği ve malzemeyi kullanarak en uygun bütçelerle projenizi tamamlıyoruz. Tasarım süreci boyut, stil, kapsam ve bütçenin netleştirilmesi ile eşzamanlı olarak gerçekleşir. İdeal olmayan veya uygun olmayan bir tasarıma zaman ve para harcamayı ortadan kaldıran bir sipariş süreci oluşturuyoruz.

 

anahtar-teslim-bag-evi

 

Neredeyse her tür yapıyı inşa etmek için değerli müşterilerimizle beraber çalışıyoruz. İster perakende satış yeri ister ofis binası ya da bir bağ evi tasarlıyor olun bir projeyi bütçe içinde ve zamanında tamamlamak için gereken deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Eğer siz de bir anahtar teslim inşaat projesi düşünüyorsanız size yardımcı olmak için bekliyoruz. Hemen ofisimizle iletişime geçerek aklınızdaki soruları sorabilir ve planlarınızı bize aktarabilirsiniz. Başarımızın temelini müşteri odaklı yaklaşımımız sağlıyor. Bir proje maliyeti ve finansman oluşturmaktan, alan seçimine, tasarım ve tasarımcı seçimine tüm adımlar için bizi arayabilirsiniz. Bu karmaşık kararları belirlemenize yardımcı oluruz.

Profesyonel ekibimizle kendi alanımızda yıllardır çalışıyoruz ve bu da kendi itibarımızı da inşa ettiğimiz anlamına geliyor. Bu nedenle size en iyi hizmeti sunmak için her türlü çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz. İnşaatla ilgili hangi zorluklar ve sorunların çıkacağını biliyoruz ve bunlar daha ortaya çıkmadan engelliyoruz.

Yıllara dayanan inşaat tecrübemizi kullanarak, karmaşık projeleri basitleştirmek için proaktif çözümler geliştirirken kalite odaklı, uygun maliyetli, güvenli ve verimli proje tamamlama sağlıyoruz. Anahtar teslim inşaat firmaları arasında kaliteli iş, kişisel bütünlük ve kanıtlanmış performansla kişisel hizmet geleneğimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İhtiyaçlarınızı dinliyor ve sizin için önemli olana odaklanıyoruz. Hangi sonuçları istediğinizi öğreniyor ve kısıtlamalarınız dahilinde size istediğinizi veren bir plan yapıyoruz. Size maksimum hizmeti sunmaya odaklanmış profesyonel bir ekibe sahibiz. İstediğiniz sonuçları sürecin başlarında anlıyoruz ve projenizi zamanında ve bütçeye uygun şekilde teslim eden bir ekip, program ve bütçe oluşturuyoruz.

Yenileme yapmak bazen gereklidir. Mülkünüzün bir kısmını ya da tamamını anahtar teslim inşaat firmalarına emanet edebilirsiniz. Fakat bu inşaat firmalarını seçerken doğru inşaat firmasını bulmak çok önemlidir. Doğru bir inşaat firması ile projenizi en başından sonuna kadar stressiz ve endişesiz bir şekilde yürütmenize olanak sağlar. Projenizin küçük ya da büyük olması hiç önemli değildir. Tüm projelerinizi yüksek verimlilik ve hassasiyetle ele alıyoruz. Tek yapmanız gereken bize güvenmek ve işin sonunda mülkünüzü en iyi şekilde teslim alacağınızı bilmek. Baştan sona tüm projenizle ilgili yeni fikirler üretecek ve tasarıma dökeceğiz. Sizin için en uygun ürünleri önererek planlar geliştirecek ve bu şekilde en iyi sonuçları alacağız.

Projelerin başarılı olması için iletişim iş birliği sürecinin en önemli anahtarıdır. Kötü bir sürprizle karşılaşmamak için açık iletişim hakları ve şeffaflık sunuyoruz. Tasarım oluşturmanın ilk adımı da dahil, kapsamı, ön tasarımı, bütçeyi ve programı belirlemek için her zaman sizinle irtibat halindeyiz. Birçoğu için inşaat, tüm bir alanı tasarlamanın yanı sıra, üstlenilmesi gereken çok zorlu bir süreç gibi görünebilir. Anahtar teslim inşaat sektöründe en iyilerin arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti her aşamada bizim için çok önemli. Evinizi, binanızı ya da tesisinizi hiçbir sorun yaşamadan güvenle bize emanet edebilirsiniz. Ve en sonunda size yalnızca anahtarı çevirip evinize girmeniz kalacak.