Anahtar Teslim İnşaat

İnşaat sektörünün yeni akımı olan ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen anahtar teslim inşaat projeleri, yer sahibi için birçok avantajı beraberinde getiriyor. İnşaat, tasarım, projelendirme, tesisat gibi konularda bilgisi, zamanı veya işleri yürütmek için tedarikçi ağı olmayanların başvurduğu hazır ev projeleri ile hayal edilen yapıya kısa sürede kavuşulabilmektedir.

Anahtar teslim inşaat hizmeti dahilinde arazi keşfi, referans proje uygulamaları, kaba inşaat, ince inşaat, yapı içi dekorasyon ve ısı yalıtımı gibi çok çeşitli uygulamalar yer almaktadır. İnşaat projesini deneyimli ve profesyonel ekibi ile yürüten firmamız, tüm bu uygulamaları hayata geçirmekte; mal sahibi ise yalnızca firma ile yapılan sözleşmeyi onaylamaktadır.

Anahtar Teslim İnşaat Projeleri

Anahtar Teslim İnşaat firması olarak yılların verdiği deneyimle yaşam alanlarını şekillendirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz inşaat projeleri ile tamamen şeffaf bir yapım süreci, hızlı inşaat çalışması, üstün tasarım teknolojileri, dayanıklı ve çevreci malzeme tedariği, müşterilerin istek ve taleplerine özel uygulamalar gibi hususlarda özenli çalışmalara imza atıyoruz.

Çalışma alanımız anahtar teslim inşaat projelerinde şu şekilde sınıflandırılabilir:

 • Müstakil yapılar
 • Tek katlı ve çok katlı evler
 • Apartman daireleri
 • İşyerleri ve dükkanlar
 • Ofisler
 • Özel inşaat projeleri

Anahtar Teslim Ev İnşaatı

Her şeyiyle hazır bir ev inşaatı yaptırmak için tercih edebileceğiniz Anahtar Teslim İnşaat firmamız; geleneksel, çağdaş veya modern tasarımlara sahip ev projeleri üzerinde müşterilerinin taleplerine uygun olacak şekilde tüm süreci profesyonel olarak yürütmektedir. İç mimar, mühendis, proje yöneticileri, usta ve işçilerden oluşan uzman bir kadronun tek bir noktadan yönlendirilmesini sağlayan hizmetlerimizde sizlere kullanıma hazır bir ev projesi sunuyoruz.

Anahtar Teslim Ev İnşaatının Avantajları

Bu hizmette tüm çalışanlar tek bir çatı altında toplandığı için yer sahipleri (mal sahibi) alanında uzman kişileri tek tek bulmak için uğraşmamış oluyor ve bu da sürecin stressiz bir şekilde atlatılmasını sağlıyor. Anahtar teslim ev inşaatının öne çıkan diğer avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Tasarım, inşaat, dekorasyon ve diğer işler için gerekli olan malzeme ve ekipmanların tedarik edilmesi firmamız tarafından yapıldığından; sürecin etkin ve hızlı bir şekilde yönetilmesi kaçınılmazdır.
 • Anahtar teslim ev maliyeti yer sahibine henüz projeye başlanmadan bildirilir, yüksek maliyet durumlarında alternatif proje teklifleri sunulur. Bu noktada müşterinin bütçesine uygun projeler hayata geçirilir.
 • İnşaat süresince olası sorunlar anahtar teslim inşaat yapan firmalar tarafından ele alındığından, yer sahibine sadece süreci takip etmek düşer.
 • İnşaat endüstrisinde ve özellikle modern inşaat yöntemlerinde kapsamlı bilgi ve birikime sahip olan firmamız, müşterilerinin iş yükünü tamamen omuzluyor ve yer sahiplerine proje tamamlandığında yalnızca evini kullanmak kalıyor.

Anahtar Teslim Ev İnşaatına Hangi Hizmetler Dahildir?

Anahtar teslim ev inşaatında yer sahibi, hazır ev projelerine yönelebilir veya özgün projeler oluşturulmasını talep edebilir. Tasarım ve projelendirme aşamasında alanında uzman mimarlar çalışmalar yürütür ve başlangıçta ortaya konan fikir sorunsuzca hayata geçirilir.

Anahtar teslim ev inşaatı hizmetine dahil olan çalışmalar şunlardır:

Konsept tasarım: Müşterilerinin fikirlerini önemsiyor ve ev tasarımında talep edilen özelliklere yer veriyoruz.

Eksiksiz bina yönetmelikleri hizmeti: Gerek inşaat projelerinin hazırlanması gerekse kamu kurumlarından gerekli izinlerin alınması ve bina yönetmeliklerine uygun işlemlerin yapılması anahtar teslim ev inşaatında en önemli kriterlerdendir.

Temel atma: Belirlenen alana, hedef projenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uygun temel atma işlemi yapılır.

Kaba inşaat: Kum, çakıl, çimento, demir, tuğla, kalıp malzemeleri gibi inşaat elemanlarını kullanılarak evin kabaca betonarme yapısı ve dolgu duvarları tamamlanır. Bu aşamada deprem yönetmeliklerine ve diğer kriterlere uygun kaliteli inşaat demirleri kullanılır.

Duvar, zemin ve çatı uygulamaları: Yüksek performanslı, çevreci ve sürdürülebilir yapılar için evin kabuk kısmı sorunsuz şekilde oluşturulur.

İzolasyon ve ısı yalıtım sistemleri: Bu uygulamalar, iç mekanda yaşam konforunu ve evin maddi değerini artırır. Isınmada enerji kullanım oranlarını düşürür ve faturalardan en az %50 tasarruf (yıllık bazda daire başına ortalama 3.000 TL ile 5.500 TL arasında enerji tasarrufu) edilmesine olanak tanır. Yalıtımlı binalar yaz aylarında iç mekanın serin, kış aylarında ise ılık kalmasını sağlar.

Pencereler ve kapılar: Evin tüm birimleri için müşterinin isteğine uygun pencere ve kapı ürünleri tedarik edilir. Montajı yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Çatı kaplamaları: Evin tasarımı ne gerektiriyorsa; buna uygun çatı kapmaları yapılır. Ayrıca çatı olukları ve yağmur suyu gideri kurulumu yapılır.

Mekanik ve Sıhhi Tesisat: Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi ve atık suyun kanalizasyona sorunsuz şekilde gönderilmesini sağlayacak uygulamalar mekanik ve sıhhi tesisat işlemlerinde ele alınır. Evin ihtiyaçlarını karşılayacak ve yıllar boyu sorunsuz şekilde kullanılabilecek şekilde tesisat kurulumu yapılır.

Elektrik tesisatı: İnşaatta uzmanlık gerektiren elektrik tesisatı kurulumu; alanında uzman elektrikçiler tarafından kaliteli ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilir.

Mutfak, banyo ve tuvaletler: Güncel ev dekorasyonlarına uygun alternatiflerle mutfak, banyo ve tuvaletler için gerekli olan tüm eşya ve malzemelerin tedariği ve montajı yapılır. Kullanıma hazır hale getirilir.

Kalorifer sistemleri: Müşterinin isteğine göre radyatör kurulumları, kombi sistemleri ve farklı türde bir ısınma sistemi kurulumu, alanında uzman kişiler tarafından yasalara uygun şekilde hayata geçirilir. 2021 anahtar teslim inşaat maliyeti, kalorifer sistemleri dahil edilen projelerde bir nebze yüksek olabilir. Mal sahibi ile inşaat öncesi görüşmede uyarlanacak olan ısınma sistemine göre maliyet analizleri yapılmaktadır.

Dekorasyon: Anahtar teslim ev için en önemli uygulamalardan birisi dekorasyon çalışmalarıdır. Yaşam alanının konforlu olması, göz zevkine hitap etmesi, kullanım amacını karşılaması, işlevsel ve fonksiyonel olması iyi bir dekorasyon ile sağlanabilir. Projelerimizde bol alternatifli dekorasyon ürünlerine yöneliyor ve uygulamalarımızla müşterilerimizin evlerini örnek bir yaşam alanı hale getiriyoruz.

Çevre düzenlemesi: Bu hizmet anahtar teslim inşaat çalışmaları için zorunlu değildir. Müşterinin çevre düzenlemesi ve peyzaj ile ilgili ekstra talepleri olursa; profesyonel şirketlerle iletişime geçerek istenen özelliklere göre gerekli çalışmaların tamamlanmasını sağlıyoruz.

Anahtar Teslim İnşaat Fiyatları

Anahtar teslim inşaat maliyeti, birçok farklı kritere göre değişmektedir ve bu konuda proje detaylarını belirlemeden net bir fiyat belirtmek yanlış olur. Belirlenen proje üzerinde anahtar teslim inşaat m² maliyetleri müşteriyle paylaşılır ve mutlaka yer sahibinin bütçesine uygun çalışmalar üzerinde yoğunlaşılır.

Anahtar teslim ev maliyeti 2021 yılında genel olarak şu kriterlere göre farklılık gösterebilmektedir:

 • Evin metrekaresi
 • Tasarım özellikleri
 • Kullanılacak inşaat malzemelerinin türü (inşaat demiri, tuğla, vb.)
 • Dekorasyon özellikleri
 • Çatı özellikleri
 • Betonarme yapısı
 • Isınma sistemleri
 • Zemin kaplamaları
 • Kapı, pencere ve cam ürünleri
 • Çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları
 • Mutfak ve banyoda kullanılacak malzemeler

Anahtar teslim ev inşaatında, ev performansını en üst düzeye çıkarmak ve çevresel etkileri en aza indirmek için endüstri standartlarının ötesine geçiyoruz. Ailenizle ve sevdiklerinize ömür boyu rahat, konforlu ve refah içinde yaşamanız için taahhütlerimizi yerine getiriyor ve belirtilen süreç içerisinde evinizi sizlere teslim ediyoruz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir