Anahtar teslim inşaat firması olarak müşterilerimize daha konforlu yaşam alanı sunabilmek, ev ve işyerlerine modern dokunuşlar ile hayat kalitelerini arttırmayı ve kendilerine ait özgür yaşam alanları sunmayı amaçlıyoruz. Hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde sizlere yaratıcı, çevreci, yenilikçi ve ilham verici dekorasyon fikirleri ile fark yaratıyoruz. Sadece yaşam alanlarınızın dekorasyonu ile değil, tadilatından mobilya seçimlerine kadar her işi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor ve titizlikle yerine getirmekteyiz.  Modayı ve teknolojiyi yakından takip ederek en iyi tasarım fikirleri ile bambaşka bir hayat sunuyoruz.

“Farkınızı ve kalitenizi bizimle yükseltin.” 

 

Sizlere daima güvenli, yenilikçi, teknolojik, özgün ve kaliteli hizmet vaat ediyoruz. Uzman çalışan kadromuz ve mimarlarımız sayesinde en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz. Anahtar teslim inşaat olarak her zaman daha iyisini ve özgününü yaratan bir firma olmak ve bunları gerçekleştirirken siz müşterilerimizin de konforunu ve isteklerini göz ardı etmeden, sizlerin memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunmak.

Anahtar Teslim İnşaat Firması olarak ev, villa, bağ evi, müstakil ev, binalar, iş yerleri ya da ofislerin hem inşaat ve tadilatını hem de dekorasyon işleriyle ilgilenmekteyiz. Sadece iç alanların değil aynı zamanda dış alanlarında tüm işlerini büyük bir özenle ilgilenip bahçe peyzajından çatı onarımına kadar her türlü işte sizlere hizmet sunmaktayız. Gelişen teknoloji ve değişen yeni dünyaya hızlı bir şekilde uyum sağlayarak modern çizgilerle yaşam alanlarınızı daha konforlu ve sıcak bir alana çeviriyoruz. Mimarlarımızdan ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızdan oluşan büyük bir ekip ile müşterilerimizin hayallerini gerçekleştiriyoruz. 

Sizlerin yapması gereken tek şey değişim ya da tadilatın yapılmasını istediğiniz alanı göstererek bu alanda yapılmasını istediğiniz değişiklikler bizlere kısaca anlatmak. Daha sonrasında uzman ekibimiz işleri ele alarak ve en ince detayına kadar ilgilenerek sizlere vaat ettiği sürede teslim etmek için çalışacaktır. Tüm bunları yaparken dikkat ettiğimiz bazı önemli noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi sizlerin istekleridir. Nasıl bir yaşam alanı istediğiniz oldukça önemlidir çünkü biz sizlerin isteğine göre değişiklikler yapıyoruz. Bir diğeri ise düzenlemesi yapılacak yerin durumudur. Alanın neye ihtiyacı olduğunu, iyileştirmek için nelerin yapılacağını, nelerin değişip nelere tadilat yapılacağını önceden belirliyor ve bunları sizlere tek tek sunuyoruz. Sizler onay verdikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. 

Firma olarak, gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek, hayal ettiğiniz yaşam alanlarını, üstün kalite hizmeti ve uygun maliyetlerle müşterilerimize sunmaktayız.