Anahtar Teslim Villa

Göz kamaştıran ve modern tasarımlara sahip bir villa için ideal bir araziniz olabilir fakat ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, bütçenize uygun, kusursuz bir villa meydana getirmek için profesyonel bir inşaat firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. Anahtar Teslim İnşaat firması olarak onlarca farklı modern villa modeli seçeneğiyle anahtar teslim ev yapımı hizmeti veriyoruz.

Yer sahipleri için anahtar teslim villa fiyatları, bu süreçte en çok merak edilen konulardan birisidir. Firmamız, tüm gereksinimleri karşılayabilecek ekonomik villa modelleriyle herkesin bütçesine göre bir proje ortaya koyuyor. İnşaat işlemine başlanmadan çok çeşitli ev tasarımları ve projeleri ile ilgili seçenekler yer sahiplerine sunuluyor ve seçilecek projenin anahtar teslim villa maliyeti sözleşme imzalanmadan önce belirleniyor. Ayrıca 3D modelleme ile projenin tamamlandığında nasıl görüneceği, henüz uygulama geçilmeden görülebiliyor. Bu sayede proje sahipleri hem sürpriz maliyetlerle karşılaşmıyor hem de kullandığımız mimari teknolojiler sayesinde villanın bitmiş şeklini önceden görme şansı yakalayabiliyor.

Anahtar Teslim Villa Çeşitleri

İnşaat sektöründe birçok farklı yüklenici ve alt yüklenici firma ile çalışmalar yürüten firmamız; her türlü villa projesini hayata geçirebilecek kabiliyet ve donanıma sahiptir. Tek katlı müstakil yapılardan dubleks ve tribleks villalara kadar anahtar teslim inşaat hizmeti sunmaktayız. Projelerimizde daima müşterilerimizin istekleri üzerinde duruyor ve tasarımı en zor yapılarda bile başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Uygulamalarımızda;

  • Anahtar teslim prefabrik ev villa
  • Anahtar teslim taş ev ve villa
  • Anahtar teslim çelik ev ve villa
  • Anahtar teslim ahşap ev ve villa
  • Anahtar teslim müstakil ev ve villa
  • Anahtar teslim betonarme ev ve villa

Şeklinde geniş bir yapı seçeneği üzerinde faaliyet yürütüyoruz. Anahtar teslim ev maliyeti ise seçilecek yapı tipine, metrekaresine, kaç katlı bir yapı olduğuna, çatı sistemleri ve diğer yapı sistemlerinin detaylarına göre değişmektedir.

Anahtar Teslim Taş Villa

Dayanıklı, sağlıklı, uzun ömürlü, doğa ile uyumlu villa tiplerinden birisi taş evlerdir. İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmayan ve kirli havayı filtreme özelliği bulunan bu tür yapılar; sel, yangın ve deprem gibi doğal afetlere karşı son derece korunaklıdır. Her ne kadar inşaat endüstrisinde onlarca farklı malzeme geliştirilse de geleneksel hatların ve modern görünümün harmanlanmasıyla geçerliliğini her çağda koruyan taş evlere olan ilgi giderek artmaktadır. Taş evler hem köy yerlerinde hem de şehirlerde çevreyle uyumlu, tasarımlarıyla göz dolduran yapılar olarak benimsenmektedir. Anahtar teslim taş ev fiyatları diğer yapı türlerinde olduğu gibi evin büyüklüğüne, taş tipine, vb. faktörlere göre değişmektedir.

Anahtar Teslim Prefabrik Villa

Prefabrik yapılar, günümüzün revaçta olan yapı birimlerindendir. Anahtar teslim prefabrik villa fiyatlarının diğer yapılara göre uygun olması, hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilmeleri, çok fazla model seçeneğinin olması ve uzun ömürlü yapılar olması; tercih edilmesindeki temel kriterlerdendir. Anahtar Teslim İnşaat Firması olarak istenilen herhangi bir tasarıma sahip prefabrik villaların tüm inşaat sürecini profesyonel olarak gerçekleştiriyor; tesisat, dekorasyon, çatı, vb. tüm sistemlerin kurulumu yaparak teslim ediyoruz.

Anahtar Teslim Betonarme Villa

Uzun ömürlü olması, yalıtım özelliğinin iyi olması, deprem ve sel gibi doğal afetlere karşı dayanıklı yapılardan olması; betonarme villalara olan talebin artmasındaki en önemli faktörlerdir. Anahtar teslim betonarme villa fiyatları, her bütçeye uygun seçenekler barındırıyor ve onlarca farklı mimarı tasarım projesi ile modern konseptlere uyumluluğu bir arada sunuyor.

Anahtar Teslim Çelik Villa

Dayanıklı ve güçlü bir maden olan çeliğin hammadde olarak kullanılmasıyla üretilen villalar; taşıma kapasitesi oldukça yüksek, ağır darbe ve yük şartlarına yüksek mukavemet sağlayan modern yapılardan birisidir. Yapısı gereği deformasyona uğrama, çatlama, kırılma gibi olumsuzluklara maruz kalma durumları söz konusu değildir. Ayrıca gelişen ve değişen inşaat sektörünün mottosu haline gelmeye başlamıştır. Anahtar teslim çelik villa fiyatları ve anahtar teslim çelik ev fiyatları, yapının ne tarz bir tasarıma sahip olduğuna, büyüklüğüne, kat sayısına ve daha birçok faktöre göre farklılık göstermektedir.

Anahtar Teslim Ahşap Villa

Kullanıcıların daha çok doğa ile iç içe olan kırsal alanlarda tercih ettiği, insanı dinlendiren, çevreci ve dayanıklı yapılardan olan ahşap yapı birimleri; bilinenin aksine yangın ve deprem gibi afetlere karşı son derece dayanıklıdır. Dünyanın en iyi mimarları, çelik ve betonarme yapılar yerine ahşap yapılar tercih etmektedir. Özellikle küf, nem, koku gibi istenmeyen faktörlerden etkilenmemesi nedeniyle son yıllarda kullanıcılara oldukça cazip gelmektedir. Anahtar teslim ahşap ev fiyatları ve anahtar teslim ahşap villa fiyatları cazip seçeneklerle sunulmaktadır.

Anahtar Teslim Villa Fiyatları

Müşterilerimize anahtar teslim villa maliyeti 2021 yılı için özel kampanyalar ve tekliflerle, modern yaşam alanlarını inşa etme sözü veriyoruz. Fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizdeki iletişim kanallarından uzman ekibimize danışabilirsiniz.

Genel olarak anahtar teslim villa projelerinde maliyetleri etkileyen birçok faktör olduğunu belirtebiliriz. Yukarıda belirttiğimiz taş ev, prefabrik ev, betonarme ev, ahşap ev, vb. çeşitli yapılar; evin maliyetine etki eden en önemli faktörken, evin büyüklüğü, dekorasyondaki çeşitlilik, banyo, WC, mutfak gibi ev birimlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, tasarım özellikleri, vb. diğer kriterler de anahtar teslim projelerde fiyat skalasının değişmesine neden olmaktadır.

Anahtar Teslim Villa Hizmetinde Hangi Sistemler Bulunur?

Bir yapının yaşam alanı haline gelmesini sağlayan tüm donanımlar ve sistemler, anahtar teslim villa hizmetimizde bulunmaktadır. Evin temelinden çatı sistemlerine, ısı yalıtımından kanalizasyon sistemlerine kadar akla gelebilecek tüm yapı hizmetlerini paketimize dahil ediyoruz. Yer sahiplerine ise proje sonunda eşyalarını yerleştirerek huzurlu bir yaşam sürmeleri kalıyor. Villalara uygulanan ev sistemleri için şu şekilde bir listelemeden söz edilebilir:

Projelendirme ve 3D Tasarım: Müşteriyle yapılacak ilk görüşmede, beklentiler ve istekler göz önünde bulundurularak birçok farklı yapı modeli seçeneği sunulur. Hayata geçirilmesi planlanan inşaat hakkında bir projelendirme yapılır ve inşaatın sonunda nasıl bir villa görünümü olacağı 3D tasarımla kullanıcıya gösterilir. Yer sahibinin onayı haline proje uygulamasına geçilir.

Kaba İnşaat: Temel atma işlemi neticesinde başlayan kaba inşaat süreci, yer sahibinin istediği yapı türüne göre eksiksiz olarak gerçekleştirilir ve ardından detaylı inşaat çalışmalarına geçilir.

Dekorasyon: Evin tasarımına, kullanılan malzemelerin yapısına ve en önemlisi proje sahibinin (yer sahibi) tercihlerine göre evin dekorasyonu geleneksel veya modern bir anlayışla en ince ayrıntısına kadar yapılır. Her zaman kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik prensibiyle; uzun yıllar sorunsuzca yaşam sürülecek bir yapının meydana getirilmesi amaçlanır.

Sıhhi Tesisat, Elektrik Tesisatı ve Yalıtım Sistemleri: Müşterilerimizin huzurlu ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için ihtiyaç duyacakları tüm ev sistemlerini eksiksiz olarak yapıya uyarlıyor ve alt yapının 50 yıl sonra bile sıkıntı çıkarmamasını sağlayacak çalışmalar ortaya koyuyoruz.

Çatı ve Oluk Kurulumu: Bir evi ev yapan en önemli hususlardan birisi olan çatı ve oluk sistemleri, her türlü doğa şartlarına uygun şekilde profesyonel olarak ele alınır.

Çevre Düzenlemesi: Bu hizmet için alanında uzman peyzaj şirketleriyle irtibata geçiyor ve müşterilerimizin zevkine uygun düzenlemeleri konu alıyoruz. Çevre düzenlemesi, villa projelerinde ekstra uygulamadır.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir