anahtar teslim evler

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Anahtar teslim ev süreci ile birlikte hayal ettiğiniz konuta kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Firmamız tarafından verilen anahtar teslim ev hizmeti sayesinde sürecin başından sonuna kadar ek bir masraf çıkmadan tam olarak istediğiniz evi gerçeğe dönüştürüyor, yeni evinizde kısa sürede oturmanızı sağlıyoruz. 

Bu evler, Onarım, tadilat veya bakım gerektirmez. Sadece anahtarı çevirin ve yaşamaya başlayın. Genel olarak, anahtar teslimi, bir evin “taşınmaya hazır” olduğunu belirten açıklayıcı bir kelimedir. Gerçek anahtar teslimi evler mükemmel bir yapıya sahiptir, yani onarım veya tasarım güncellemeleri için para veya zaman harcamanıza gerek yoktur. Bir anahtar teslim projede tam olarak taahhüt edilene kavuşmuş olursunuz.

Anahtar Teslim Ev Nedir?

Anahtar teslim ev tanımı itibariyle konut ya da binaya dair tüm işlemlerin sözleşme dahilinde yapılması ve bu şekilde alıcılara sunulan eve verilen isimdir. Ev almak herkesin hayali olmasına karşılık çeşitli etmenlerden ötürü ev almak oldukça zor bir hale geliyor çünkü ev fiyatlarındaki artış devam ettiği için geçirilen her gün ev almak isteyenleri ev alabilmekten uzaklaştırıyor. Bu kapsamda ev sahibi olmak isteyenler için anahtar teslim ev özel bir avantaj olarak öne çıkmaktadır. İnşa edilmiş olan evin tüm masraf ve gerekli olan diğer işlerinin eksiksiz olarak bitirilerek alıcıya teslim edilmesine verilen isim olan anahtar teslim ev böylece masraf yapmadan ev sahibi olmak isteyenleri evlerine kavuşturuyor. 

Başka bir deyişle anahtar teslim ev tamamlanmış, bitmiş ve içerisine girilerek hemen yaşanmaya hazır ev anlamındadır. Diğer ev alma yöntemlerine göre çok daha güvenli ve aynı zamanda ekonomik olarak da maliyetler sözleşme kapsamında belirlendiğinden daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirilen bir yöntemdir. Bitmiş olan evin ödemesinin tamamen yapılması ve tapu işlemlerinin de tamamlanması sonrasında evin anahtarı teslim edilmekte ve kişiler hemen evlerine girerek oturmaya başlamaktadırlar. 

Maliyet açısından, anahtar teslimi evler risksiz yatırımlardır. Gördüğünüz fiyat, ödeyeceğiniz kadardır. Sıhhi tesisat sızıntısı için sürpriz kontroller yazmanız gerekmez. Anahtar teslimi evler aynı zamanda gayrimenkul yatırımcılarının da sıklıkla tercih ettiği bir yatırım yöntemidir. Taşınmaya hazır ve sizi asla strese sokmayacak, kötü sürprizlerle karşılaşmayacağınız bir proje için bizimle çalışabilirsiniz.

 

Anahtar Teslim Ev Almanın Faydaları

Ev almak herkesin hayali olsa da çeşitli etmenler yüzünden herkes bu hayali gerçekleştiremiyor. Anahtar teslim ev almak ise pek çok açıdan fayda sağlıyor ve aynı zamanda alım sürecini de kolaylaştırıyor. Bu kapsamda anahtar teslim ev alma faydaları şu şekilde sıralanabilir;

  • Anahtar teslim ev almak tamamen bitmiş yani daha sonradan tadilat, bakım, ekleme gerektirmeyen ev almak anlamına gelir. Hemen evlerinde oturmak isteyenler için idealdir. 
  • Sözleşme dahilinde ev için yapılacaklar ve maliyetler belirtildiğinden kişiden daha sonra ek masraf talep edilmez ve böylece güvenli bir satış işlemi yapılmış olur. 
  • Anahtar teslim ev, proje aşamasında değil, tamamlandığında kişinin olur. 
  • Anahtar teslim evler bitirilmiş olarak kişilere sunulurlar. 
  • Özellikle kirada oturanlar için bekleme süresi olmadığından hemen yeni alınan evde oturmak mümkün hale geldiğinden ayrıca avantajlı bir durum oluşmaktadır. 

 

Anahtar Teslim Evde Kaliteli Hizmet

Firmamız tarafından anahtar teslim ev teslimatı sürecinin başından sonuna kadar müşterilerimize yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Ev sahibi olmak herkesin büyük bir istek ve merakla beklediği bir durum olduğundan bu süreç içerisinde gerekli olan tüm bilgilendirmeleri yapıyor ve istenilen eve uygun olan anahtar teslim ev çeşitleri sunuluyor. Anahtar teslim evler için bilinmesi gereken bir önemli nokta, bu türden evlerin tek tip olma zorunlulukları yoktur. Başka bir deyişle, anahtar teslim evler görünüm ve işlevsel özellikleri bakımından birbirlerinden farklı olabilirler. Bu durumda alıcıların istekleri göz önünde tutulur ve onların isteklerini en iyi şekilde yansıtılacak ev modelleri kendilerine sunulur.

Anahtar teslim evlerde kullanılan malzeme kalitesi oldukça yüksek, işçilik özenlidir. Bu bakımdan malzeme ya da diğer konularda alıcıların akıllarında soru işareti kalmamalıdır. Firmamız tarafından sunulan anahtar teslim ev hizmetlerinde her zaman en yüksek kalitede ve estetik açıdan da güzel olan ev tipleri tercih edilmektedir. Süreç kapsamında maliyetlerin önceden belirlenmesi de anahtar teslim ev almayı daha avantajlı kılarak, daha sonradan oluşacak masrafları da önlemektedir.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir