anahtar teslim villa fiyatlari

Anahtar Teslim Villa Fiyatları

Anahtar teslim villa hayallerdeki yapı tipini gerçeğe dönüştürmek için harika bir fırsat sunuyor. Bazen tam istediğiniz gibi bir villa bulmak epey zor olabilir. Bunun için en kolay çözüm onu tam istediğiniz gibi inşa ettirmektir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sizin için anahtar teslim villa tasarımı yapabiliriz. Dilerseniz hayalinizdeki villayı sıfırdan da tasarlayabiliriz. Deneyimli mimarlar ve inşaatçılar ile yakın iş birliği içinde çalışır ve birlikte sizin için her şeyi hallederiz. Firmamız tarafından hızlı ve özenli bir şekilde yapılan çalışmalar karşılığında düşlediğiniz villaya kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. 

Neden Anahtar Teslim Villa Tercih Etmelisiniz?

Villada oturmak pek çok açıdan avantajlıdır. Öncelikle geniş bir yaşam alanına sahip olunur, bunun yanında ise tercihe bağlı olarak geniş bir bahçe, havuz, oyun alanı, park alanı, misafirlerin ağırlanması için yeteri kadar odalar gibi pek çok özelliği ile villalarda yaşamak yaşam kalitesini arttırır. Ancak mevcut villaları almak yapıların eskiliğinden dolayı sorun yaratabilirken boş bir arsa üzerine sıfırdan villa yaptırmak da çok maliyetli olabilir. Bu yüzden anahtar teslim villa tercih ederek istediğiniz villaya hızlı ve ekonomik bir şekilde kavuşabilirsiniz. Firmamız tarafından özenle yürütülen işlemler sonucunda oturmak istediğiniz villa tüm hatları ile hazır olmakta ve size ise sadece kapıyı açarak içine girmek kalmaktadır. Her türlü villa tasarımı ve özelliklerine göre hayata geçirilen anahtar teslim villalar sayesinde villa sahibi olabilirsiniz. Böylece villanın tüm gerekli olan işlemleri tamamlanmış bir halde hemen kullanıma hazır hale gelmesi ile büyük bir avantaj sağlamış olacaksınız. 

Yetenekli mimarlar ve işinde uzman inşaat ekipleri ile iş birliği yaparak, heyecan verici projelere imza atıyoruz. İç tasarım, ev otomasyonu ve peyzaj ortaklarımız, projenin herhangi bir yönü hakkında tavsiyede bulunmak ve süreç boyunca detaylara dikkat edilmesini sağlamak için sürekli olarak iletişimde kalıyor. 

 

Anahtar Teslim Villada Neler Yapıyoruz?

Firmamız anahtar teslim villa almak için önemli avantajlar sunmaktadır. Akla gelebilecek tüm yapım, tamirat ve tadilat işlemlerinin yapıldığı süreç olan anahtar teslim villa süreci başından sonuna kadar villa almak isteyenler için büyük bir yarar sağlıyor. Müşterinin istekleri kapsamında villanın mimari proje çizim, metraj ve üç boyutlu modellemesi, tasarımın oluşturulması, betonarme statik proje çizimler, mekanik tesisata ait olan projelerin çizim, elektrik ve su tesisatın tamamlanası, zemin etüt raporu gibi inşaata dair yapılacak olan tüm işlemler firmamız tarafından yapılıyor ve daha sonra sözleşme kapsamında inşaata başlanıyor. Anahtar teslim villada, yapının teslim süresi de belirtildiği için kişilerin villayı kullanmak için ne zaman hazır olacaklarını bilmeleri de önemli bir durumdur. Ayrıca yine daha önceden belirlenmiş ve sözleşme kapsamına alınmış olan masraflar ve yapılacaklar da kişilerin bütçelerini daha iyi ayarlamalarına neden olur, bu sayede daha sonradan ek masraflar ile uğraşmalarına gerek kalmaz. İnşaat süreci hızlı ve özenli bir şekilde tamamlanarak hemen oturmaya hazır bir halde villanın anahtarları sahibine teslim edilir ve böylece süreç de tamamlanmış olur. Villa yapımında müşterilerin istekleri ön planda tutulmakta ve temel alınmaktadır. Bu yüzden kendi yaşam alanlarını rahatlıkla kurabilmelerini sağlayacak bir yapıya kavuşma imkânları da olanaklı hale gelmektedir. 

 

En Uygun Fiyatlar ile Villa Sahibi Olun

Villada oturmak ve villa sahibi olmak genelde yüksek fiyatları çağrıştırıyor olsa da firmamız tarafından sunulan anahtar teslim villa fiyatları en uygun fiyatlardan oluşmaktadır. Bu sayede geniş kesimler villa sahibi olabilir ve yaşam kalitelerini yükseltebilirler. Fiyatların uygun olmasına karşılık firmamız tarafından kullanılan tüm malzemeler en yüksek kalitede olup uzun yıllar sorun çıkarmayacak içeriğe sahiptirler. Böylece uzun süreler boyunca yapı için masraf yapmaya gerek kalmaz ve çok daha sağlıklı ve ekonomik bir şekilde villada oturmak mümkün hale gelir. 

Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde müşterilerin istekleri de göz önünde tutulduğundan onlara fazladan masraf olabilecek detaylara yer verilmemekte, projeye dahil edilmiş olan tüm unsurlar bilgi verilerek ve gereklilikleri göz önünde tutularak uygulamaya geçirilmektedir. Sözleşme kapsamında belirlenmiş olan masrafların dışında ek masraf çıkmaması ve zamanında teslimat yapılması da özellikle bir an önce villada oturmak isteyenler için önemli bir avantaj yaratıyor.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir