anahtar teslim prefabrik ev

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Fiyatları

Her ailede, ebeveynlerinizin, büyükanne ve büyükbabanızın veya arkadaşlarınızın komşularının ve ailelerinin yardımıyla kendi kendilerine inşa ettikleri en az bir ev mutlaka vardır. Ancak zaman değişiyor ve inşaat sektörü de bu değişimden etkileniyor. Çalışma yoğunluğu ve zanaatkar eksikliği, artık bu kadar çok sayıda kişinin yalnızca aile ve arkadaşların yardımıyla bir ev inşa etmesine izin vermiyor. Doğru bir inşaat sistemini seçerek, modern ve mükemmel tasarımlı bir prefabrik ev sahibi olabilirsiniz.

Prefabrik evler, betonarme yapılara alternatif olarak geliştirilmiş ve özellikle kullanım kolaylığı başta olmak üzere pek çok farklı konuda ev sahibi olmak isteyenlere özel avantajlar sağlar. Fabrikasyon üretim olan parçaları ile inşaat süreci gibi temel zorlukların tamamının ortadan kalktığı yapı olan prefabrik ev, kısa sürede ve az maliyetle inşa edilebilmektedir. 

Prefabrik ev sahibi olmanın sağladığı pek çok avantaj içerisinde en açık bir şekilde ön plana çıkan bu tarz yapıların son derece uygun maliyetlerle tamamlanabiliyor olmasıdır. Arzu edilen ölçülerde ve tasarımlarda, arzu edilen alanlara monte edilmesi mümkün olan prefabrik evler kısa sürede tamamlanmaktadır. 

Klasik betonarme yapılara göre çok daha fazla kullanım alanı kolaylığı sağlıyor olması da prefabrik evlerin avantajları arasında açıkça ön plana çıkan bir diğer temel unsurdur. Firmamız tarafından sağlanan anahtar teslim prefabrik ev hizmetleri ile arzu ettiğiniz tasarımların gerçek birer ev konforuna dönüşmesini sağlamaktayız. Aldığımız her proje için en düşük maliyetle en etkili çalışmayı sunmayı hedefliyoruz. İdeal evin düzeni, gelecekteki sahiplerinin fikirlerini yansıtmalıdır. 

 

Anahtar Teslim Prefabrik Ev İnşa Süreci

Anahtar teslim prefabrik ev anlaşılacağı klasik betonarme yapılarda olduğu gibi bir inşaat süreci gerektirmez. Dolayısıyla evin kurulum süreci birkaç gün içerisinde tamamlanabiliyor olmakla birlikte bu sürece evin zeminin oluşturulması ve zemin betonlama işlemleri dahil değildir. Aynı zamanda evin iç dekorasyonu ve boyalama işlemleri de betonarme yapılara göre çok daha hızlı tamamlanmaktadır. 

Anahtar teslim prefabrik ev hizmetlerimiz kapsamında evlerin tamamlanma süreci boyunca yapılan işlemler genel hatlarıyla şu şekildedir: 

 • Belgelendirme, izin ve onay işlemleri 
 • Ev tasarımının seçilmesi
 • Tesisat planlamaları ve oryantasyon sürecinin tamamlanması 
 • Ev zeminin oluşturulması 
 • Alanında uzman ve profesyonel ekiplerce fabrikasyon olarak üretilen parçaların birleştirilmesi 
 • Ev iç inşa işlemlerinin tamamlanması 
 • Çevre ve peyzaj çalışmalarının yapılması 

Gibi süreçlerin tamamlanmasının ardından son derece kısa bir sürede anahtar teslim prefabrik ev sahibi olmanız mümkün olmaktadır. 

 

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Avantajları 

Betonarme yapılara göre prefabrik evlerin tercih edilmesinin pek çok farklı özel avantajı bulunmaktadır. Özellikle belirtilmiş olduğu gibi maliyet hesabı ve hız bakımından anahtar teslim prefabrik ev avantajları sıradan yapılara göre açık bir şekilde ön plana çıkar. 

Bunların dışında prefabrik ev avantajları genel hatlarıyla şu şekildedir: 

 • İnşa süreci çok kısa sürede tamamlanır. 
 • Son derece uygun fiyatlar ve az maliyetle ev sahibi olunmasını sağlar. 
 • Uzun ömürlü kullanıma uygun yapıya sahip prefabrik evler uzun süreli kullanıma uygundur.
 • Yangın, deprem ve benzeri olumsuzluklara karşı bu yapılar son derece güçlüdür. 
 • Duvarların betonarme yapılara göre daha ince olması kullanım alanı bakımından genişlik sağlar. 

Gibi temel durumlar anahtar teslim prefabrik ev avantajları kapsamında ön plana çıkan avantajlardan sadece birkaçıdır. 

 

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Fiyatları 

Anahtar teslim prefabrik ev fiyatları konusunda temel olarak belirleyiciler bulunmaktadır. Bilineceği üzere betonarme yapıların maliyetine göre son derece düşük seviyede maliyet gerektiren prefabrik evler, oldukça uygun fiyatlarla arzu edilen alanlara inşa edilebilmektedir. Bu kapsamda ciddi düzeyde maddi tasarruf ederek ev sahibi olmak mümkündür. 

Aynı zamanda anahtar teslim prefabrik ev fiyatları konusunda bir diğer belirleyici de evden beklenenlerdir. Oda sayısından, evin büyüklüğüne ya da dekorasyonu gibi belirleyiciler bu noktada fiyat farklarının oluşmasının temel sebepleri arasında yer alır. Size en uygun anahtar teslim prefabrik ev fiyatları konusunda fiyat almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Anahtar Teslim Prefabrik Ev Hizmetleri 

Firmamız tarafından sağlanan anahtar teslim prefabrik ev hizmetleri kapsamında kısa sürelerde arzu edilen ortamlarda ev sahibi olunması mümkün olmaktadır. Uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle yürüttüğümüz süreci ustalıkla tamamlayarak hiçbir eksik bırakmadan ev inşaatlarını arzu ettiğiniz tasarımla bitirmekteyiz. 

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir